Main Menu

Franciaországi munka folyamatosan!

Kedvencekhez adom
Ár: 480.000 Ft
Kapcsolat, elérhetőség biztosmunka999@gmail.com

E. KATALIN
KÖZVETÍTŐ

ADÓSZÁM: HU53670308

06 70 616 3238

06 32 780 542
Közzétéve 2018-02-03 13:43:49
Készítette

Leírás

Jelenleg:

2 fő cserepezőt és 2 fő kátrányos tetőszigetelőt keresünk Franciaországba!!!

Szállást biztosítják!

Nyelvismeret nem kell!

11 Euró/óra/ NETTÓ

Jelentkezni nálam telefonon és emailban önéletrajzzal.

Ha nincs  NE ÁLLJ NEKI CSINÁLNI! .. mert segítek!

A későbbiekben  folyamatosan lehet jelentkezni, egész évben keresünk az alábbi munkakörökbe szakembereket:

  • festő mázoló
  • gipszkartonozó
  • külső hőszigetelő-dryvitos
  • hidegburkoló
  • meleg burkoló
  • betonzsaluzó ács
  • homlokzati festő
  • tetőszigetelő –kátrányos vagy lindab
  • tetőfedő –cserepezés, kapcsos pala
  • szalagozó-bandázsoló
  • parkettázó
  • linóleumos –hegesztős is
  • targonca és gépkezelő
  • csontozó
  • raklap összeszerelő
  • hegesztő –minősítéssel
  • lakatos
  • csőszerelő
  • villanyszerelő
  • vízszerelő
  • asztalos

A fenti munkakörökre már most előre  kell jelentkezni, ha mindenképp ki akartok jutni.

Az alábbi pár adatot kérem a levél elejére bemásolni és kitölteni :

Név:

Telefonszám:

Emailcím.

Helység ahonnan indulna.

Mikor tudna legelőbb kezdeni:

Születési év:

Végzettsége:

Van e autója:

Van e jogsija:

Nyelvismeret:

Annak a szakterületnek a megnevezése, amit Önállóan tud végezni – még ha nem is a szakmája, de van benne gyakorlata, tapasztalata. ( lehet több is )

( úgy kell érteni ha kimész és betesznek a munkahelyre akkor érts hozzá, nem baj ha nem a szakmád )

AKINEK NINCS ÖNÉLETRAJZA NE KEZDJE EL SZERKESZTGETNI, KÜLDÖK HOZZÁ SEGÍTSÉGET ÉS SEGÍYTEK !

Aki komolyan szeretne kint munkát vállalni, mihamarabb elküldi az összes szükséges dokumentumot, azoknak annál hamarabb tudunk munkát biztosítani. Kinti kollegám a már mindennel rendelkező dolgozót kiajánlja a több 100 meglévő céghez.

Ha csalódtál az évek alatt a nem fizető cégekben, a szállásokban stb…itt biztos lehetsz benne, hogy ezekkel a dolgokkal nem lesz baj, a cég korrekt pontosan és időben fizet s a szállások is kiválóak.

A kiutazást mindenki önmaga finanszírozza, és szükség van még az első előlegig – kb. 8-10 nap – megfelelő eurora vagy élelemre.

Kiutazás kb. 70-90 euro/ fő – valakivel kocsival vagy teleautó stb… élelem kb. 40-60 euró / fő/ a kb 8-10 napra.

Első előleg 5 ledolgozott nap után a következő hét elején.

Fizetés havi egyszer és havi egyszeri előleg is van.

Közvetítői díj nincs !

SEGÍTSÉGKÉNT ÖNÉLETRAJZ KÉSZÍTŐ  LINK:

Jelentkezni :

biztosmunka999@gmail.com

  1. E. KATALIN

KÖZVETÍTŐ

06 70 616 3238

06 32 780 542

Speciális információk

Hirdető Magánszemély

Helyszín

Bér, Nógrád

Hírdetés információi

Hírdetés azonosítója: 4319
Megtekintések: 43
Lejárat: 2018-03-05 13:43:49